Як мотивувати підлітка до навчання
(098) 004 25 39
Безкоштовна консультація

Поради для батьків

Мотивація підлітка до навчання може бути складною, але ось деякі стратегії, які можуть допомогти:

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Перш за все - інтерес:

Допоможіть знайти зв'язок між предметами та життям. Покажіть, як матеріал може бути застосований на практиці, яким він може бути корисним і захоплюючим. Наприклад: уявімо, що ти водій автомобіля. Знання фізики допоможе тобі краще розуміти принципи руху, гальмування та керування автомобілем. Наприклад, розуміння законів Ньютона допоможе тобі краще оцінити шлях гальмування та застосувати потрібну силу натискання на гальма. Також знання фізики може допомогти тобі краще розуміти, як реагує автомобіль на різні дорожні умови, наприклад, на мокрій дорозі або на снігу.

Створіть цілі:

Допоможіть підлітку визначити свої цілі навчання і розробіть план досягнення цих цілей. Цілі можуть бути як короткостроковими, так і довгостроковими. Наприклад: покращити знання англійської мови, щоб отримати бал на ЗНО на рівні 180 балів.

Похвала і підтримка:

Хваліть підлітка за його досягнення, навіть за невеликі. Підтримуйте у складних моментах і надавайте позитивний стимул. Наприклад: Я дуже пишаюся тим, як ти стараєшся. Твоє зусилля і відданість заслуговують на велике визнання. І воно обов'язково буде!

Створіть стимулююче навчальне середовище:

Забезпечте зручне і спокійне місце для навчання. Заохочуйте підлітка до участі у навчальних заходах та змаганнях. Наприклад: провести власні дослідження, презентувати результати та обмінятися думками.

Дозвіл на вибір:

Дайте підлітку можливість обирати предмети чи теми, які їх цікавлять. Це допоможе стимулювати їхній інтерес і відчуття контролю. Наприклад: можна пройти курс з профорієнтації і відштовхуватися від результату.

Покажіть приклад:

Будьте прикладом для підлітка, показуйте, як навчання може впливати на їхнє майбутнє і розвиток. Наприклад: можна самим батькам почати вивчати іноземну мову або взяти учать у змаганнях з пін понгу, щоб показувати приклад не на словах, а на ділі.

Збудуйте довіру:

Створіть відкрите середовище для обговорення будь-яких проблем або труднощів, які можуть виникнути у процесі навчання. Напиклад: слухання без засудження, відкритість та чесність, виконання обіцянок

Розробіть систему винагород і стимулів:

Використовуйте систему заохочень за досягнення. Це може бути як матеріальні винагороди, так і привілеї, які підліток може заробити через успішне навчання. Наприклад: похід в кіно на вихідних Звертайте увагу на індивідуальність підлітка і працюйте з ним з урахуванням його потреб і інтересів.

выпускные альбомы киев, випускні фотокниги в Києві

выпускные фотокниги киев

выпускные альбомы киев

выпускные альбомы

выпускной альбом киев

выпускные фотоальбомы

выпускные альбомы киев цены

выпускные альбомы для вузов

фотограф на выпускной киев

выпускные альбомы в студии киев

фотоальбомы выпускные студенты киев

школьные альбомы киев

выпускные альбомы и фотокниги вузов

випускні альбоми київ

ваші випускні фотокниги

выпускные альбомы для студентов киев

випускні фотоальбоми

выпускной альбом 11 класс киев